Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitie lucrari de reparatii curente sant betonat, strada Azilului din com zemes jud bacau

Număr anunț
DA29148375
Autoritate contractantă
COMUNA ZEMES (Consiliul Local al Comunei Zemes) (CUI 4277935)
Cod CPV
45262300-4 · Lucrari de betonare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
22.227.226 RON
Data publicării
01.11.2021 00:00
Data finalizării
04.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.227.226 RON