Ofertă acceptată Cumpărare directă

Clor ace 2l

Număr anunț
DA29176468
Autoritate contractantă
Sanatoriul Balnear de Recuperare Mangalia (CUI 4515565)
Cod CPV
24312200-6 · Hipocloriti si clorati (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.340.015 RON
Data publicării
03.11.2021 00:00
Data finalizării
04.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.340.015 RON