Ofertă acceptată Cumpărare directă

Radiator electric Xiaomi Smart Space Heater S (EU), 2200 W, Alb

Număr anunț
DA29171997
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE VIRUSOLOGIE STEFAN S. NICOLAU (CUI 4221209)
Cod CPV
44621110-3 · Radiatoare pentru incalzire centrala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
31.962.960 RON
Data publicării
03.11.2021 00:00
Data finalizării
04.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.962.960 RON