Ofertă acceptată Cumpărare directă

Instalare SISTEM INFORMATIC LABORATOR SCOALA

Număr anunț
DA29155696
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 ORASENI DEAL (CUI 23578071)
Cod CPV
72220000-3 · Servicii de consultanta privind sistemele informatice si servicii de consultanta tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
21.210.730 RON
Data publicării
02.11.2021 00:00
Data finalizării
04.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.210.730 RON