Ofertă acceptată Cumpărare directă

ANVELOPA 400/75-20 150/138A8 14PR TR-09 (16.0/70-20)R-4 (E-39.5)TL MITAS

Număr anunț
DA29183343
Autoritate contractantă
ORASUL CEHU SILVANIEI (CUI 4291859)
Cod CPV
34352300-2 · Pneuri pentru masini agricole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
92 RON
Valoare atribuită
2.045.181 RON
Data publicării
04.11.2021 00:00
Data finalizării
04.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.045.181 RON

din 92 RON estimat