Ofertă acceptată Cumpărare directă

SF cu elemente de DALI pentru investiția ”Branșament apă și canalizare zona Mucava”

Număr anunț
DA29176683
Autoritate contractantă
Primaria Orasului ghimbav (CUI 4801362)
Cod CPV
71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
27.318.295 RON
Data publicării
03.11.2021 00:00
Data finalizării
04.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.318.295 RON