Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE CARTI BIBLIOTECA

Număr anunț
DA29177771
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic "Constantin Noica" Sibiu (CUI 4307025)
Cod CPV
22111000-1 · Carti scolare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
17.072.192 RON
Data publicării
04.11.2021 00:00
Data finalizării
05.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.072.192 RON