Ofertă acceptată Cumpărare directă

*CONSUMABILE*ACE*Recoltoare vidate-Ace cu fereastra (visio), 21G, 0,8x38mm, cod 01-113 – EXP.2023.07

Număr anunț
DA29186479
Autoritate contractantă
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA GORJ (CUI 4448059)
Cod CPV
33141300-3 · Dispozitive de punctie venoasa si de prelevare de sange (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.134.935 RON
Data publicării
04.11.2021 00:00
Data finalizării
05.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.134.935 RON