Atribuită Cumpărare directă

Pachet produse pentru cur[énie

Număr anunț
DA35766000
Autoritate contractantă
MUZEUL NAȚIONAL CONSTANTIN BRÂNCUȘI (CUI 41131267)
Furnizor / câștigător
MERTECOM SRL (CUI 18509431)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
414,63 RON
Data publicării
21.05.2024 13:51
Data finalizării
23.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

414,63 RON