Ofertă acceptată Cumpărare directă

Proiectare si executie stabilizare sol SALA SPORT-COMUNA ALBOTA JUD.ARGES

Număr anunț
DA29176713
Autoritate contractantă
Comuna Albota (CUI 4122159)
Cod CPV
45111230-9 · Lucrari de stabilizare a solului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
30.192.056 RON
Data publicării
03.11.2021 00:00
Data finalizării
05.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.192.056 RON