Ofertă acceptată Cumpărare directă

Usi PVC cu accesorii montaj

Număr anunț
DA29183636
Autoritate contractantă
ORASUL PUCIOASA (CUI 4280302)
Cod CPV
44221000-5 · Ferestre, usi si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.468.139 RON
Data publicării
04.11.2021 00:00
Data finalizării
05.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.468.139 RON