Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,0% sub estimat

Proiectare si executie lucrari „MODERNIZARE REȚEA ALIMENTARE CU APA, EXTINDERE SI MODERNIZARE SISTEM CANALIZARE SI STATIE EPURARE ÎN LOCALITATEA BERCA, COMUNE BERCA, JUDEȚUL BUZĂU”

Număr anunț
SCN1005603
Autoritate contractantă
COMUNA BERCA (CUI 3662665)
Furnizor / câștigător
GPI BUILDING LOGISTIC SRL (CUI 35773157)
Cod CPV
45231100-6 · Lucrari generale de constructii de conducte (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.792.716 RON
Valoare atribuită
7.714.780 RON 1,0% sub estimat
Data publicării
22.06.2018 18:14
Anunț de atribuire
SCNA1012959
Termen limită
09.07.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1012492

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
DANI BUILDING SRL CUI 23989654
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
EUROAMCON SRL CUI 29262387
Asociați 2

Valoare atribuită

7.714.780 RON

din 7.792.716 RON estimat 1,0%

Adjudecat la 99,0% din estimat · economie 77.936 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.