Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sistem Desktop PC MYRIA Live V61 Powered by Asus, Intel i5-10400F pana la 4.3GHz, 8GB, SSD 240GB, NV

Număr anunț
DA29175585
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala George Cosbuc (CUI 26983192)
Cod CPV
30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.864.518 RON
Data publicării
03.11.2021 00:00
Data finalizării
05.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.864.518 RON