Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serv de consultanţă pt verific. stării tehnice şi punere în funcţiune a Staţiei de epurare levigat

Număr anunț
DA29188207
Autoritate contractantă
UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
Cod CPV
71318000-0 · Servicii de consiliere si de consultanta in inginerie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
36.693.943 RON
Data publicării
04.11.2021 00:00
Data finalizării
05.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.693.943 RON