Atribuită Cumpărare directă

Card de Memorie SanDisk Extreme PRO R200/W140 microSDXC 1TB UHS-I U3 A2 Clasa 10 cu adaptor SD

Număr anunț
DA35759501
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
Furnizor / câștigător
PMC GROUP DISTRIBUTIE SRL (CUI 17116469)
Cod CPV
30234600-4 · Memorie flash (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
543,69 RON
Data publicării
21.05.2024 13:51
Data finalizării
23.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

543,69 RON