Atribuită
Anunț de participare
„Serviciul de verificare reglare supape de siguranta la instalatiile mecanice sub presiune supuse incidentei ISCIR” - pentru S.E. Isalnita
- Număr anunț
- SCN1005582
- Autoritate contractantă
- Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
- Furnizor / câștigător
- METROINSTAL SRL (CUI 28042332)
- Cod CPV
- 71630000-3 · Servicii de inspectie si testare tehnica (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.008 RON
- Valoare atribuită
- 11.008 RON
- Data publicării
- 22.06.2018 15:29
- Anunț de atribuire
- SCNA1004296
- Termen limită
- 05.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1012673
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini plus anexa.pdf.p7s
- FisaDate_DF1012673.pdf
- Modele de formulare - Verificare supape ISCIR - 05 iunie .2018.doc.p7s
- Proiect contract - Verificare supape ISCIR - 05 iunie 2018.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
METROINSTAL SRL CUI 28042332
Valoare atribuită
11.008 RON
din 11.008 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro