Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 7,1% sub estimat
Modernizare drum judeţean, DJ 207M: Intersecţie DN28 - A.I.Cuza, km.0+000÷6+178
- Număr anunț
- CN1001711
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA JUDETEANA DE ADMINISTRARE A DRUMURILOR SI PODURILOR IASI (CUI 14009336)
- Furnizor / câștigător
- EKY ROUTE S.R.L. (CUI 34570030)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.526.989 RON
- Valoare atribuită
- 9.777.288,72 RON 7,1% sub estimat
- Data publicării
- 22.06.2018 15:26
- Anunț de atribuire
- CAN1005761
- Termen limită
- 31.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1012731
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa la CS_DJ 207M.docx.p7s
- Clauze_Modernizare DJ 207 M.doc.p7s
- FisaDate_DF1012731.pdf
- LISTE CANTITATI.zip.p7s
- PLANSE.zip.p7s
- P_SCRISE_1.zip.p7s
- P_SCRISE_2.zip.p7s
DUAE
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
EKY ROUTE S.R.L. CUI RO34570030
Asociați 1
DIMEX-2000 COMPANY SRL CUI RO 13027407
Subcontractanți 1
RED POINT MEDIA SRL CUI 22140137
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
BIG CONF SRL CUI RO14829417
Asociați 1
TRANSPORTURI AUTO SA CUI RO 5323410
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
DAROCONSTRUCT SRL CUI RO17749762
Asociați 1
GEPROCON SA CUI RO 6197050
Subcontractanți 1
LOIAL IMPEX SRL CUI RO3176126
Valoare atribuită
9.777.288,72 RON
din 10.526.989 RON estimat
7,1%
Adjudecat la 92,9% din estimat · economie 749.700,28 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.