Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,8% sub estimat
Furnizare Materiale de Intretinere Rutiera
- Număr anunț
- SCN1005579
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA STRAZILOR BUCURESTI (CUI 4433872)
- Furnizor / câștigător
- SWARCO VICAS S.R.L. (CUI 916670)
- Cod CPV
- 44113900-4 · Materiale de intretinere rutiera (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 196.812 RON
- Valoare atribuită
- 185.359 RON 5,8% sub estimat
- Data publicării
- 22.06.2018 15:21
- Anunț de atribuire
- SCNA1004322
- Termen limită
- 05.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1012273
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini - Furnizare Vopsea clasica diluant si microbila - Lot 1.pdf.p7s
- Caiet de sarcini - Materiale de marcaj Rutier (vopsea termoplastica, material termoplastic si microbile din sticla) - Lot 2.pdf.p7s
- Contract Furnizare Materiale de intretinere rutiera - lot 1 - lot 2.pdf.p7s
- FisaDate_DF1012273.pdf
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 196.812 RON Adjudecat: 185.359 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Furnizare materiale intretinere rutiera - vopsea clasica, dilua… | 68.532 RON | SWARCO VICAS | 66.057 RON ↓3,6% |
| 2 | Furnizare materiale intretinere rutiera - vopsea termoplastica … | 128.280 RON | SWARCO VICAS | 119.302 RON ↓7,0% |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
SWARCO VICAS S.R.L. CUI RO 916670
Oferta 2
Individuala
Ofertant
VESTA INVESTMENT SRL CUI RO 5891142
Valoare atribuită
185.359 RON
din 196.812 RON estimat
5,8%
Adjudecat la 94,2% din estimat · economie 11.453 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.