Ofertă acceptată Cumpărare directă

Curs online Rolul animatorilor socio-culturali in comunitate

Număr anunț
DA29179421
Autoritate contractantă
Directia Judeteana pentru Sport si Tineret Iasi (CUI 27468756)
Cod CPV
80500000-9 · Servicii de formare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
25.890.311 RON
Data publicării
04.11.2021 00:00
Data finalizării
05.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.890.311 RON