Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 31,4% sub estimat

FURNIZARE de multifunctionale A3 si plotter A0

Număr anunț
SCN1066810
Autoritate contractantă
AGENTIA DE PLATI SI INTERVENTIE PENTRU AGRICULTURA (CUI 16517187)
Furnizor / câștigător
AS-COMPUTER BUCURESTI SRL (CUI 6612114)
Cod CPV
30121200-5 · Echipament de fotocopiere (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
164.940 RON
Valoare atribuită
113.091 RON 31,4% sub estimat
Data publicării
15.04.2020 12:17
Anunț de atribuire
SCNA1039950
Termen limită
27.04.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1081880

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 9 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
ETA2U SRL CUI RO 1801821
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
ROMFLEX SISTEM SRL CUI RO 16277637
Încă 6 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

113.091 RON

din 164.940 RON estimat 31,4%

Adjudecat la 68,6% din estimat · economie 51.849 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.