Ofertă acceptată Cumpărare directă

DECOLMATARE ALUVIUNI PE DC 243 SI PRAGURI AFERENTE TORENTULUI PE DC 243, COMUNA LUNCA

Număr anunț
DA29188103
Autoritate contractantă
COMUNA LUNCA (CUI 4935186)
Cod CPV
45233142-6 · Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
34.372.521 RON
Data publicării
04.11.2021 00:00
Data finalizării
05.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.372.521 RON