Ofertă acceptată Cumpărare directă

Acoperis relocabil auto - anunț de publicitate ADV 1249542 din 26.10.2021

Număr anunț
DA29193788
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02472 Bucuresti (CUI 4221039)
Cod CPV
44212381-3 · Invelitori metalice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
34.534.992 RON
Data publicării
05.11.2021 00:00
Data finalizării
05.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.534.992 RON