Atribuită
Anunț de participare
Acord-Cadru- Achizitia de Consumabile compatibile pentru Pompele de insulina Medtronic Paradigm si Accu-Chek Spirit/Combo, P.N.DIABET ZAHARAT
- Număr anunț
- CN1023165
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Craiova (CUI 5002142)
- Furnizor / câștigător
- LUAN VISION SRL (CUI 23801784)
- Cod CPV
- 33141200-2 · Catetere (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.107.730 RON
- Data publicării
- 30.07.2020 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1043972
- Termen limită
- 31.08.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 145-356608
- Documentație de atribuire
- DF1090236
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (4)
Estimat: 1.107.730 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Consumabile compatibile cu pompele de insulina Accu-Chek Spirit… | 136.500 RON | LUAN VISION SRL | — |
| 2 | Consumabile compatibile cu pompele de insulina Accu-Chek Spirit… | 409.630 RON | — | |
| 3 | Consumabile compatibile cu pompe Medtronic Paradigm: Catetere … | 148.200 RON | MEDTRONIC ROMANIA SRL | — |
| 4 | Consumabile compatibile cu pompe Medtronic Paradigm: Rezervoar… | 413.400 RON | — |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LUAN VISION SRL CUI RO23801784
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDTRONIC ROMANIA SRL CUI 35182347
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
RUBICON PHARMACEUTICALS SRL CUI 30099764
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.