Ofertă acceptată Cumpărare directă

SWITCH 8 PORTURI TP-Link 10/100Mbps

Număr anunț
DA29148306
Autoritate contractantă
CONSILIUL CONCURENTEI (CUI 8844560)
Cod CPV
30237000-9 · Piese si accesorii pentru computere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
35.238.120 RON
Data publicării
01.11.2021 00:00
Data finalizării
05.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.238.120 RON