Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 9,4% sub estimat
Proiectare si executie aferenta obiectivului de investitie “Modernizare strada Stefan Tomsa si extensie Aleea Jupiter”
- Număr anunț
- SCN1066784
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL SUCEAVA (CUI 4244792)
- Furnizor / câștigător
- FLORCONSTRUCT SRL (CUI 5031652)
- Cod CPV
- 45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.711.395,07 RON
- Valoare atribuită
- 1.550.138,86 RON 9,4% sub estimat
- Data publicării
- 15.04.2020 08:51
- Anunț de atribuire
- SCNA1041058
- Termen limită
- 11.05.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1082004
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Estimat: 1.711.395,07 RON Adjudecat: 1.550.138,86 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot 1 – Modernizare strada Stefan Tomsa | 918.789,75 RON | FLORCONSTRUCT | 794.164,40 RON ↓13,6% |
| 2 | Modernizare extensie Aleea Jupiter | 792.605,32 RON | MAGHEBO | 755.974,46 RON ↓4,6% |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
FLORCONSTRUCT SRL CUI RO5031652
Asociați 1
DRU-PO SRL CUI RO 9056854
Oferta 2
Câștigător Asociere
Ofertant lider
MAGHEBO SRL CUI RO 18996949
Asociați 1
TOPGEOSYS SRL CUI RO 17628884
Subcontractanți 1
RADU LUCA VISION SRL CUI 37477239
Valoare atribuită
1.550.138,86 RON
din 1.711.395,07 RON estimat
9,4%
Adjudecat la 90,6% din estimat · economie 161.256,21 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.