Ofertă acceptată Cumpărare directă

Baterie R14 1.5V

Număr anunț
DA29185727
Autoritate contractantă
CENTRUL EDUCATIV BUZIAS (CUI 16643452)
Cod CPV
31410000-3 · Pile galvanice primare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.002 RON
Valoare atribuită
14.560.121 RON
Data publicării
04.11.2021 00:00
Data finalizării
05.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.560.121 RON

din 2.002 RON estimat