Atribuită
Anunț de participare
Autospecială pentru lucrul cu apă şi spumă
- Număr anunț
- SCN1005480
- Autoritate contractantă
- COMUNA VIILE SATU MARE (CUI 3896640)
- Furnizor / câștigător
- GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL (CUI 5348490)
- Cod CPV
- 34144213-4 · Vehicule de stingere a incendiilor (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 653.769 RON
- Valoare atribuită
- 653.700 RON
- Data publicării
- 22.06.2018 13:59
- Anunț de atribuire
- SCNA1003765
- Termen limită
- 13.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1010910
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini Autospeciala-semnat.pdf.p7s
- Contract de furnizare - autospeciala-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1010910.pdf
- Formulare ofertant furnizare VIILE SATU MARE-semnat.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL CUI RO 5348490
Asociați 1
ROMPRIM SA CUI RO 384998
Valoare atribuită
653.700 RON
din 653.769 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro