Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 72,8% sub estimat

Stalpi de semaforizare si indicatoare si alte ansambluri metalice conexe

Număr anunț
CN1020383
Autoritate contractantă
SC DRUMURI MUNICIPALE TIMISOARA SA (CUI RO3286536)
Furnizor / câștigător
LILE SERVICE GENERAL CONSTRUCTION SRL (CUI 1690189)
Cod CPV
44212225-2 · Stalpi (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
688.410 RON
Valoare atribuită
187.210 RON 72,8% sub estimat
Data publicării
15.04.2020 01:36
Anunț de atribuire
CAN1037142
Termen limită
18.05.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 074-175830
Documentație de atribuire
DF1081679

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

187.210 RON

din 688.410 RON estimat 72,8%

Adjudecat la 27,2% din estimat · economie 501.200 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.