Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat

Furnizare Instrumentar Medical – lot.7

Număr anunț
CN1020399
Autoritate contractantă
Municipiul Marghita (CUI 4348947)
Furnizor / câștigător
REGIO MED SRL (CUI 31388540)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
83.414,74 RON
Valoare atribuită
83.214 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
15.04.2020 01:36
Anunț de atribuire
CAN1042885
Termen limită
25.05.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 074-175841
Documentație de atribuire
DF1077146

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
REGIO MED SRL CUI RO 31388540
Subcontractanți 1

Valoare atribuită

83.214 RON

din 83.414,74 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 200,74 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.