Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 88,7% sub estimat

Ambulanță de transport nou-născuți în stare critică

Număr anunț
CN1020429
Autoritate contractantă
Inspectoratul General pentru Situatii de Urgenta (CUI RO4203997)
Furnizor / câștigător
DELTAMED SRL (CUI 9434372)
Cod CPV
34114121-3 · Ambulante (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.221.408 RON
Valoare atribuită
1.834.800 RON 88,7% sub estimat
Data publicării
15.04.2020 01:36
Anunț de atribuire
CAN1042293
Termen limită
22.06.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 074-175918
Documentație de atribuire
DF1081946

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DELTAMED SRL CUI RO 9434372
Subcontractanți 1
Oferta 2 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
Subcontractanți 6
ALPHA MEDICAL SRL CUI RO 13878004
HELLIMED SRL CUI RO 4885207
POWER MEDICAL S.R.L. CUI RO35367825
TELSEC S.R.L. CUI RO 31680357
TIRIAC AUTO SRL CUI RO 11331727

Valoare atribuită

1.834.800 RON

din 16.221.408 RON estimat 88,7%

Adjudecat la 11,3% din estimat · economie 14.386.608 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.