Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare si montare sisteme de supraveghere video, detectie si alarmare la efractie

Număr anunț
DA29186958
Autoritate contractantă
COMUNA CABESTI (PRIMARIA COMUNEI CABESTI) (CUI 5518519)
Cod CPV
35120000-1 · Sisteme si dispozitive de supraveghere si de securitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
13.186.178 RON
Data publicării
04.11.2021 00:00
Data finalizării
07.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.186.178 RON