Ofertă acceptată Cumpărare directă

FOLII PROTECTIE NOKI(File din plastic, A4, transparent, 30 mic, (100 buc/set) )

Număr anunț
DA29189055
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA JUDETEANA "V. VOICULESCU" BUZAU (CUI 8550646)
Cod CPV
30194900-4 · Huse de protectie pentru planuri de lucru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
27.773.873 RON
Data publicării
05.11.2021 00:00
Data finalizării
08.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.773.873 RON