Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATII PARTIALE RETEA SANITARA APA-CANAL INTERIOR -EXTERIOR+REPARATIICONEXE CLADIRE

Număr anunț
DA29177505
Autoritate contractantă
CENTRUL JUDETEAN DE TRANSFUZIE SANGUINA (CUI 4226443)
Cod CPV
45232460-4 · Lucrari sanitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.270.153 RON
Data publicării
04.11.2021 00:00
Data finalizării
08.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.270.153 RON