Ofertă acceptată Cumpărare directă

REVIZIE GENERALA PENTRU PLATFORMA TRANSPORT PERSOANE CU DIZABILITATI, REVIZIE GENERALA PENTRU ASCENS

Număr anunț
DA29193890
Autoritate contractantă
Complexul Muzeal de Stiintele Naturii Bacau (CUI 4278388)
Cod CPV
50750000-7 · Servicii de intretinere a ascensoarelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
34.196.123 RON
Data publicării
05.11.2021 00:00
Data finalizării
08.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.196.123 RON