Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,9% sub estimat
Modernizare drumuri satesti. L= 7,770 Km comuna Danesti, judetul Gorj
- Număr anunț
- SCN1005502
- Autoritate contractantă
- Comuna Danesti (CUI 4510452)
- Furnizor / câștigător
- DOMARCONS SRL (CUI 5470895)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.003.515,11 RON
- Valoare atribuită
- 5.947.130,73 RON 0,9% sub estimat
- Data publicării
- 22.06.2018 13:17
- Anunț de atribuire
- SCNA1004031
- Termen limită
- 12.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1010387
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini.pdf.p7s
- caiete de sarcini.part1.rar.p7s
- caiete de sarcini.part2.rar.p7s
- Clauze contractuale.doc.p7s
- FisaDate_DF1010387.pdf
- Formulare.doc.p7s
- grafic executie.pdf.p7s
- piese desenate.part1.rar.p7s
- piese desenate.part2.rar.p7s
- piese desenate.part3.rar.p7s
- piese scrise rev 1.rar.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
DOMARCONS SRL CUI RO 5470895
Valoare atribuită
5.947.130,73 RON
din 6.003.515,11 RON estimat
0,9%
Adjudecat la 99,1% din estimat · economie 56.384,38 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.