Ofertă acceptată Cumpărare directă

Revizie auto (inclusiv placute frana si bracaj), inlocuire kit distributie si curea accesorii - Daci

Număr anunț
DA29188061
Autoritate contractantă
Institutia Prefectului judetului Galati (CUI 3127450)
Cod CPV
50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.829.564 RON
Data publicării
04.11.2021 00:00
Data finalizării
08.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.829.564 RON