Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUCRARI DE PUNERE IN SIGURANTA A STRAZII VALEA LUPULUI, SAT DOBRICENI

Număr anunț
DA29195383
Autoritate contractantă
Comuna Stoenesti (CUI 2541860)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.481.930 RON
Data publicării
05.11.2021 00:00
Data finalizării
08.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.481.930 RON