Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mop plat cu microfibra si coada 60 cm !!! DORIM 4 CULORI DECI CATE 4BUC. DIN FIECARE CULOARE

Număr anunț
DA29197902
Autoritate contractantă
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA GORJ (CUI 4448059)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
24.967.719 RON
Data publicării
05.11.2021 00:00
Data finalizării
08.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.967.719 RON