Ofertă acceptată Cumpărare directă

D.A.L.I (Documentație de avizare pentru lucrările de intervenții) MODERNIZARE ULITA Copsoara

Număr anunț
DA29196718
Autoritate contractantă
COMUNA CHIUIESTI (PRIMARIA COMUNEI CHIUIESTI) (CUI 4486230)
Cod CPV
71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
25.383.203 RON
Data publicării
05.11.2021 00:00
Data finalizării
08.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.383.203 RON