Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,1% sub estimat
ACHIZIŢIA UNUI SISTEM DE INSERT SI MAILING CARDURI DE SANATATE MODUL DE APLICARE BANDA SILICONICA
- Număr anunț
- SCN1005516
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
- Furnizor / câștigător
- PRIMATEHNIC SERVICE SRL (CUI 14348324)
- Cod CPV
- 42900000-5 · Diverse utilaje de uz general si special (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 470.000 RON
- Valoare atribuită
- 459.952 RON 2,1% sub estimat
- Data publicării
- 22.06.2018 11:40
- Anunț de atribuire
- SCNA1001944
- Termen limită
- 09.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1012395
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
PRIMATEHNIC SERVICE SRL CUI RO 14348324
Valoare atribuită
459.952 RON
din 470.000 RON estimat
2,1%
Adjudecat la 97,9% din estimat · economie 10.048 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.