Ofertă acceptată Cumpărare directă

Geam termoizolant 670*1230 mm+set manere+set balamale

Număr anunț
DA29188798
Autoritate contractantă
JUDETUL BOTOSANI (CUI 3372955)
Cod CPV
71550000-8 · Servicii de feronerie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
23.286.360 RON
Data publicării
05.11.2021 00:00
Data finalizării
08.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.286.360 RON