Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prestari servicii conform ORD 81/2021 si Ordin 1415/2021

Număr anunț
DA29197230
Autoritate contractantă
Comuna Micesti (CUI 4318474)
Cod CPV
92534000-3 · Servicii de conservare a faunei si a florei salbatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
24.288.068 RON
Data publicării
05.11.2021 00:00
Data finalizării
08.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.288.068 RON