Ofertă acceptată Cumpărare directă

SF pt investitia Realizare retea canalizare in sat Bocsig, comuna Bocsig, jud Arad

Număr anunț
DA29192886
Autoritate contractantă
COMUNA BOCSIG (CUI 3519038)
Cod CPV
71000000-8 · Servicii de arhitectura, de constructii, de inginerie si de inspectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.683.483 RON
Data publicării
05.11.2021 00:00
Data finalizării
08.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.683.483 RON