Ofertă acceptată Cumpărare directă

usi wc-profesori

Număr anunț
DA29197390
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL "VASILE ALECSANDRI" BACAU (CUI 4278558)
Cod CPV
45421131-1 · Instalare de usi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.136.591 RON
Data publicării
05.11.2021 00:00
Data finalizării
08.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.136.591 RON