Atribuită Cumpărare directă

Pemetrexed Zentiva 500 mg / 20 ml x 1 flac. x 20 ml conc. pt. sol. perf.

Număr anunț
DA35761539
Autoritate contractantă
ELYTIS HOSPITAL HOP (CUI 13165477)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI 4851409)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
8.005,90 RON
Data publicării
21.05.2024 13:51
Data finalizării
23.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.005,90 RON