Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 20,5% sub estimat
EXTINDEREA REȚELEI PUBLICE DE CANALIZARE A APELOR UZATE MENAJERE ÎN COMUNA MOISEI, jud. MARAMUREȘ
- Număr anunț
- SCN1005482
- Autoritate contractantă
- COMUNA MOISEI (CONSILIUL LOCAL MOISEI) (CUI 3626921)
- Furnizor / câștigător
- CONREP SA (CUI 2221199)
- Cod CPV
- 45232411-6 · Lucrari de constructii de canalizari de ape reziduale (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.274.857,44 RON
- Valoare atribuită
- 3.400.078,08 RON 20,5% sub estimat
- Data publicării
- 22.06.2018 10:14
- Anunț de atribuire
- SCNA1004348
- Termen limită
- 18.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1012044
Documente
Documentația de atribuire
- 8.1. Proiect tehnic partea scrisa, pag. 1-80 p1-semnat.pdf
- 8.1. Proiect tehnic partea scrisa, pag. 81-138 p2-semnat.pdf
- 8.2. Proiect Tehnic parte desenata, pag. 1-33 mic-semnat.pdf
- FisaDate_DF1012044.pdf
- formulare-semnat.pdf.p7s
- model contract corectat-semnat.pdf.p7s
- planse-semnat.pdf
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
CONREP SA CUI RO 2221199
Oferta 2
Individuala
Ofertant
AMBIENTAL LAND SRL CUI RO 31428962
Oferta 3
Individuala
Ofertant
NORD TIMIŞ CONSTRUCT SRL CUI 27946460
Valoare atribuită
3.400.078,08 RON
din 4.274.857,44 RON estimat
20,5%
Adjudecat la 79,5% din estimat · economie 874.779,36 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.