Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de verificare inchidere-deschidere supape de siguranta

Număr anunț
DA29181510
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA A REZERVELOR DE STAT SI PROBLEME SPECIALE UNITATEA TERITORIALA 240 (CUI 2739043)
Cod CPV
42131147-8 · Supape de siguranta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
34.016.230 RON
Data publicării
04.11.2021 00:00
Data finalizării
08.11.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.016.230 RON