Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 25,6% sub estimat
FURNIZARE REACTIVI DE LABORATOR
- Număr anunț
- SCN1005468
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 02590(SPITALUL CLINIC DE URGENTA MILITAR DR.STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA) (CUI 5002185)
- Furnizor / câștigător
- DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 598.584,50 RON
- Valoare atribuită
- 445.158,81 RON 25,6% sub estimat
- Data publicării
- 22.06.2018 09:49
- Anunț de atribuire
- SCNA1001755
- Termen limită
- 12.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1012284
Documente
Documentația de atribuire
- 2- caiet de sarcini reactivi de laborator.doc.p7s
- CONTRACT reactivi de laborator 2017.doc.p7s
- FisaDate_DF1012284.pdf
- FORMULAR OFERTA reactivi de laborator 2017.doc.p7s
DUAE
Loturi (3)
Adjudecat: 445.158,81 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | LOT PACHET ANALIZOR AUTOMAT COAGULARE SYSMEX 660 SI BFT II | — | Sante International S.A. | 44.852 RON |
| 2 | PACHET LOT REACTIVI ANALIZOR AUTOMAT DE IMUNOLOGIE MINIVIDAS SI… | — | MEDICLIM S.R.L. | 170.230 RON |
| 3 | LOT PACHET REACTIVI AUTOMAT DE IMUNOLOGIE CENTAUR XP | — | DIAMEDIX IMPEX | 230.076,81 RON |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MEDICLIM S.R.L. CUI RO 6300279
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
SANTE INTERNATIONAL SA CUI RO 3210015
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant
DIAMEDIX IMPEX SA CUI RO 8529458
Valoare atribuită
445.158,81 RON
din 598.584,50 RON estimat
25,6%
Adjudecat la 74,4% din estimat · economie 153.425,69 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.