Atribuită
Anunț de participare
Sistem modular de achiziţie de date pentru încercări
- Număr anunț
- SCN1005237
- Autoritate contractantă
- AUTORITATEA FEROVIARA ROMANA - AFER (CUI RO4283163)
- Furnizor / câștigător
- SPECTROMAS S.R.L. (CUI 15338272)
- Cod CPV
- 48900000-7 · Diverse pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 588.655 RON
- Valoare atribuită
- 588.500 RON
- Data publicării
- 22.06.2018 09:25
- Anunț de atribuire
- SCNA1004149
- Termen limită
- 12.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1009952
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
SPECTROMAS S.R.L. CUI 15338272
Valoare atribuită
588.500 RON
din 588.655 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro