Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 16,3% sub estimat
Achizitie materiale consumabile – cartuse de toner in cadrul proiectului POCU/18/4/1/102788
- Număr anunț
- SCN1005403
- Autoritate contractantă
- FUNDATIA SOMERSET (CUI 20916518)
- Furnizor / câștigător
- MANOPRINTING SYSTEM SRL (CUI 18088960)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.479,25 RON
- Valoare atribuită
- 14.630 RON 16,3% sub estimat
- Data publicării
- 22.06.2018 09:24
- Anunț de atribuire
- SCNA1066476
- Termen limită
- 09.07.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1003769
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet sarcini_consumabile.PDF.p7s
- FisaDate_DF1003769.pdf
- Formulare_consumabile.PDF.p7s
- Model-contract_consumabile.docx.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MANOPRINTING SYSTEM SRL CUI RO 18088960
Oferta 2
Individuala
Ofertant
EVIDENT GROUP SRL CUI RO 3645710
Oferta 3
Individuala
Ofertant
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Valoare atribuită
14.630 RON
din 17.479,25 RON estimat
16,3%
Adjudecat la 83,7% din estimat · economie 2.849,25 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.